Ataşehir Acil Çilingir

İzmir Ataşehir 7/24 acil çilingir ve Anahtarcı hizmeti

Ataşehir bölgemizin en güzide firmalarından olan çilingir firmamız ile Çiğli bölgesinde her yere düzenli ve hızlı servis olanağı ile tek telefon bütün Ataşehire güvenli çilingir çağırın. Her çeşit kapı kilit açma işleminde dinamik çözüm ağı ile servis imkanı.

0535 351 4600 – 0555 840 0800

izmirde çilingir

Kapıya geldiniz ve anahtarınızın çantanızda olmadığını anladınız hemen panik yapmaya aslında hiç gerek yok çilingir servisi sayesinde gece gündüz nitelikli ustalarımızın servis güzergahlarında bulunan Ataşehir çilingir hizmetimiz sizlere uğrayıp sıkıntılarınızdan kurtaracaktır.

Kilit arıza durumlarının yaşanması ve çözümü

Günümüzde en sık kullanılan mekanizmaların başında elbette gün içerisinde çok defalar girip çıktığımız kapılarımız gelir. Bu denli sürekli kullanılan metal parçalarının elbette arızalanma ve aşınma durumları oluşmaktadır. Dilerseniz bu arızalar nedir ne zaman olur ve çözümü nedir? bunu ayrıntılı olarak anlatalım.

İzmirde çilingir
  1. Anahtar girmeme problemleri anahtarın eğilip bükülmesi ile kaynaklı olarak bağdaştırırsak, mevcut barel içerisindeki simetrik kanala oturmamasından dolayı kaynaklanır. Hatta anahtar takıldığında zor girip çıkması bunun başlıca nedenleridir. Anahtarın tamamı girmediği için merkezi pimlerin yerine oturmamasından dolayı dönme işlemi gerçekleşemez. Bu yüzden dolayı sorunun çözümü için en yakın bir anahtarcı yedek anahtar kopyalatmanız gerekmektedir. Yapılan yedek anahtarla kilidiniz çok rahat bir şekilde kullanıma devam edeceksiniz.
  2. Diğer sorun ise anahtarın barele girip döndürmeme problemi, sıkça karşılaşılan bu sorun da en büyük ihtimaller dahilinde olan kapının arka tarafında anahtar dönük bir şekilde bulunmasıdır. Bu durumla beraber dışarıdaki anahtarın silindir bloğuna oturmadığı için döndürmeme işlemi gerçekleşmemektedir. problemin sorunu için en yakın çilingir olan Ataşehir çilingir firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
  3. Sorunların sonuncu ihtimali ise anahtar girip silindirde dönüyor lakin mekanizma sürgülerini hareket ettirmiyorsa, muhtemelen iç mekanizma problemi yaşanmaktadır bunlar da kendi içerisinde ayrı madde ayrılır.
  • Kapı milinin karşıya sıkışması
  • Alt millerin mekanizmadan çıkıp karşıya geçmesi
  • Kapının tamamı ile yukarı ya da alttan sürtmesi
  • İç mekanizma sürgüsünün sorunlu olması
izmirde çilingir

Elbette bu yaşanılan problemlerin çözümünü kişiler kendi bireysel çabaları ile halletmeleri çok zor. Açıklamalarımız bilgilendirme amaçlıdır. Bu sorunun giderilmesinde en büyük etken ve yardımcı olacak Çiğli Ataşehir çilingir firmamız. Siz de bu tarz sorunlardan etkilendiyseniz bizimle istediğiniz zaman irtibat sağlayabilirsiniz.

Bunlardan farklı bir sorun eğer düşünüyorsanız Çiğli Acil Çilingir irtibat kurabilirsiniz.

HEMEN TIKLA ARA