Kozağaç Çilingir

Kozağaç 7/24 çilingir ve anahtarcı servisi

0535 351 4600 – 0555 840 0800

Kozağaç en yakın çilingir hizmeti için merkezi sistemli servisimiz 7/24 daima hazır bir şekilde sunucu firmadır. Anahtar açmama sorunlarında dahi sizlere en yakın ilgi ile yardımcı olan kozağaç çilingir servisimiz iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

izmirde çilingir

semtimizin çilingir servisliğini yapan firmamız Kozağaç meydan’a yakınlığı ile Kozağaç ve çevre bölgelerini hizmet sağlamaktadır. Her çeşit kilit açma problemlerinde yanınızda olan ayrıca bölgenin de tek çilingir firmasıdır.

Kozağaç çilingir servisi hizmetleri

  • Kozağaç çilingir 7/24 servis
  • Araç açma servisi
  • Kasa çilingirlik hizmeti
  • Kilit göbek değişim servisi
  • Tuzaklı kilitler
  • Asma kilitler
  • Çekmece kilitleri
  • Oto Çilingir
  • Para kasası çilingiri

Kozağaç çilingir’in yanıma ulaşma süresi ne kadar?

Kozağaç bölgesinde olan firmamız maksimum 10 dakikada servis sağlayıp 7/24 hizmet sektöründe gerçek servislik vermektedir. Ayrıca acil olan kilit değişimlerine de hızlı bir şekilde intikal eden ustalarımız sizlerin kilit değişimlerinde garantili olarak yapmaktadır.

Kozağaç’ta aracım kilitli kaldı ne yapabilirim?

Eğer aracınız kilitli kalıp şu an doğru makaleyi okuyorsanız muhtemelen bir oto çilingire ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Kozağaç çilingir servisiniz araç konusunda işin erbabı olup araçlarının zarar görmeden yüksek teknolojik maymuncuklarla kapı açma işlemini gerçekleştirmektedir.

Konteyner kilidi ve değişimi

Konteynerlerde kullanılan kilitler genellikle ahşap kapılarda kullanılan kilitlerin birebir aynısıdır. Konteynerlerini taşıma esnasında oluşabilecek Sarsıntı ile kilit dilinin hasar görmesi ve açılmasını engelleyebilir yine aynı şekilde göbeğin kırılması ile sürgü çekilmesi kapı açma işlemini tamamlamaktadır. Yine bunun en iyi tamir yöntemi kilidin değişmesi olduğu Aşikardır.

izmirde çilingir

Demir ferforje kapılar

Ferforje kapıların birçoğu Fiam kilit ile güvenliğini sağlamaktadır. Yıldız anahtar ya da çivi anahtar olarak adlandırdığımız bu sistemde göbeğin gizli kalması dışarıdan göbeği kılmaması için kullanılmaktadır. ferforje kapılarda bizim önerimiz ise rozetli göbek kullanılması daha iyi ve sağlıklı olacaktır.

Cam kapı kilidi

Komple boylu boyunca kapının cam olması ile kilit mekanizmasının alt tarafta olmasıyla kitlenmesine sebep olan milin yere geçmesi ile sağlanır. Genellikle iş yerlerinde bulunan cam kapı kilitlerinde lokal temizlik yapıldığı sırada kilit mekanizma dilinin geçmiş olduğu kilit karşılığının toz toprak dolması ile kilit mekanizmasının çalışırlık durumunu etkilemektedir.

Anahtarla çevrildiğinde milin aşağı inmemesinden kaynaklanan sorun ile zorlanması durumunda arızanın meydana gelmesidir. Yapılabilecek en iyi yöntem yaklaşık ayda bir karşılığını temizlenmesi ve kilidin rahat çalışır durumda sağlanmasıdır. Bunun onarımı ise kilidin değişmesiyle düzelebilir.

izmirde çilingir

Başka bir yer için Buca Çilingir

HEMEN TIKLA ARA