Örnekköy Acil Çilingir

Örnekköy 7/24 acil çilingir ve anahtar servisi

0535 351 4600 – 0555 840 0800

Karşıyaka Örnekköy firmamız olarak kilit problemlerinde sizlerin en hızlı ulaşabileceğiniz çilingir servisleri arasındadır. Her çeşit ev oto kasa açmadan yüksek tecrübeyle yılların firması olan Örnekköy çilingir sadece bir telefon kadar sizlere yakındır.

izmirde çilingir
izmirde çilingir

Örnekköy hızlı çilingir çözümleri ile İzmir Karşıyaka her semt ve sokağında acil müdahale ekibimizle 7/24 servis sağlamaktayız.

Kapıda kalma durumları birçok nedenle gerçekleşir. Bunlardan ilki olan unutma durumlarıdır. Kapılar her daim çekili olarak kalmakta olup, çilingir ustası tarafından açılma imkanına daha rahat algılanmaktadır. Kapıyı çekip çıkma durumlarında herhangi şekli kilit göbek kırmadan zararsız bir şekilde açmaktayız.

Örnekköyün lider pozisyonunda olan izmir Karşıyaka Örnekköy çilingir servisiniz sizlere en kısa sürede ulaşmakta, kapılarınızı güvenli olarak açmaktadır. Eğer kapınız kilitli olmadığı durumlarda kesinlikle göbeğinizi kırdırarak kapıyı açtırmayınız.

izmirde çilingir

Örnekköy çilingir ne kadar sürede gelir?

Örnekköy çilingir servisiniz gerek araç ve motorlu ustalarımız sayesinde sizlere hızlı şekilde ulaşmak için tasarlanmıştır. Teknolojik atılımların gerçek adresi olan Örnek köy kilitçi hizmetimiz ile kapılarınızda kullanılacak malzemeler kapınızın sağlığı ve kilitlerin kontrolü açısından en üst düzeydedir.

Örnekköy çilingir hizmetleri biyografisi

Firmamız 90’lı yıllardan bu yana Örnekköy ve bölgesine güvenli hizmetin etkili yöntemleriyle hizmet vermektedir. Ustalarımız senelerin kabiliyet ve becerisini önemini taşımakta müşterisiyle ikili ilişkilerde güler yüzlü olmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kapılarınızda kilit güvenliğini tarafınızca yaptırabilir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

izmirde çilingir

Örnekköy çilingir hizmetleri kilit çeşitleri

Firmamız bünyesinde binlerce ürün ile siz örnekköy’de yaşayan müşterilerimizin ihtiyaçlarının tamamını karşılamakla yükümlüyüz.

Çelik kapı kullanımlarında takılacak ürünün kalite ve menşei bilinirliği önemlidir. Diğer taraftan ise ekonomik açıdan takacağımız kilitlerin tarafımızca Garanti edilerek montajlanması mümkündür.

Örnekköy’de oto anahtarı

Ev ve iş yeri kilidinden ziyade farklı işleyiş biçimi olan oto kilit ve anahtar hizmetidir. Eğer eyvah anahtarın kayboldu aracım kitli kaldı diye telaşlanıyorsanız artık buna bir son vermelisiniz. Örnekköy oto anahtar hizmetimiz aracınızı herhangi çekiciye yükletmeden aracın başında yeniden üretimi tesis etmektedir.

oto çilingir

Oto anahtar çeşitlerinin tamamına mevcut yapımız ile ayrıca yine aynı araçların oto kumanda hizmeti de mümkün olmaktadır araç ile ilgili tüm sıkıntılarınız için bizlerle irtibat sağlayabilirsiniz.

Örnekköy’de kasa çilingir hizmeti ve kasa anahtarı

Önemli evraklar, maddi eşyaların tuttuğumuz çekmecedir para kasalarımız. Açılabilmesi güç olan bu Demir zırhı fazla güç kullanımında açılması neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Kasa maymuncuk ürünleri ve ekipmanları ile herhangi bir problem yaşamadan halletmek de ve yeniden anahtar yapımını sağlamaktayız. Piyasada bulunan birçok kasa markaların ayrıca servisliğini de yapmakta olan firmamız bu tür ürünlerin ilerisi açısından kullanımda sağlamaktadır.

Örnekköy çilingir çalışma saatleri

Mesleğimiz adına hayat kurtarma görevi dahil acil durum vakalarında bile hizmet sağlamaktayız. Bunların en başında içeride çocuk kalma durumları ya da ocakta yemek olması sorunları başı alır.

izmirdecilingir

Bu sebepten dolayı ise çalışma saatlerimiz farklı bir durum olmadığı koşullarda günün her saatidir. Acil durum olaylarında müşterilerimizin gayet sakin olması evde doğalgaz var ise kapı sayacından kapatılarak gelecek ustamızı beklemesini öneririz.

Çocuk kalma durumları ya da bebek içeride kalmak sorunlarında ise müşterilerimizin telaşa kapılarak, kapıyı zorlayarak açmaya gidilmesi gelecek ustanın kapıyı açmasını biraz zorlaştırmaktadır. Gidilecek sürenin belirtilmesinde sonra kapıya müdahale edilmemesini istemekteyiz.

Çilingir çağrıldığında dikkat edilecek hususlar

Kapı açma servisi çok özel bir görev olmakla beraber bir mülke girişte sayılmaktadır. Günümüzde bir ülke giriş adına savcılık kararı ile izin istenilebiliyor durumda ise bir kapı açmada aynı hassasiyet gösterilmelidir.

Açılacak mülkün sahibi olup olmadığı ikametgahı doğrulaması yapılması gerekmektedir. Aynı şekilde çağrılan ustanın işin ehli olduğuna kanaat getirilmeli, sorgulanmalıdır.

Günümüzde yapılan her işin bir bedeli olduğu kadar çilingir servisinin de aynı oranda bir bedele sahiptir. Piyasada kapı açma bedellerinin fiyatı ve kullanılacak ürünlerin fiyatı hemen hemen ortalama aynıdır. Fahiş fiyat ödememek için birkaç yerden fiyat araştırması yapılması müşterilerimiz adına iyi olacaktır.

izmirde çilingir

Örnekköy Çilingir Ürünler

  • Çelik kapı göbek çeşitleri
  • Tahta kapı kilit çeşitleri
  • Yüksek güvenlikli bareller
  • Trajlı kilitler (DEMİR KAPI)
  • Fiam yıldız barel
  • Otomat ve hidrolikler
  • Otel tipi topuzlu kilitier
  • Tuzaklı göbekler
  • Oto anahtar ve oto kumanda çeşitleri

Neden Örnekköy çilingir ?

Her köyden ötesi dik duruşu ile yaptığı işlemlerin daima arkasında duran, hızlı ve ekonomik fiyat politikası ile Örnekköy 7/24 hizmet sağlayıcı ve nöbetçi çilingirlik de veren hizmetlerimize hızlı ulaşım ile anında kapınıza gelmektedir. Bu yöntem dahi bizi seçmenizde sizlere öncelik sağlamakta Örnekköy Mahallesi’nde bulunan firma yetkili ustalarımız bizlere kısa süre içerisinde yanıt vermektedir. Bu yüzden dolayı diyoruz ki her zaman Örnekköy çilingirde bizler 1 numarayız. Sizler de kilit faktörü olan işlerle hizmet almak istiyorsanız, bizlere Örnekköy çilingir irtibat telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Örnekköy çilingir kilit hizmetleri

Sadece açma hizmeti ile ilgilenmeyen bunun yanı sıra kilit arızalarına da bakım ve onarım sağlayan Örnekköy çilingir hizmeti anahtar kırılmaları kilit dili fırlamaları gibi problemli işleri de yakinen ilgilenmekte ve çözmektedir. Kapı hidrolik ve kapı otomat montajı ile alakalı da en hassas ayarına kadar sağlayıp uzun vadede sizlere teknik destek sağlamaktayız.

izmirde çilingir

Saç tokası ile kapı açılır mı ?

Doğru olarak bildiğimiz yanlışlardan sadece biridir saç tokası ile kapı açmak, bir tel parçasının yönlendirme yapmadan direk kilidi etki etmesi imkansızdır. Göbek açma seçenekleri iki şekilde oluşur. Göbek silindirinin kasılması ve iç pimlerin hizalanması durumudur. Tabii bunları yapmak için de ustalık gerektirir. Bu nedenle kapılarınıza saç toka ile müdahale edip tirit içerisinde bırakmayınız ve arıza meydana getirmeyiniz.

izmirde çilingir

7/24 Örnekköy çilingir hakkında

7 gün 24 saat kapıda kalma olasılığı yüksek olan müşterilerimizin çilingir hizmeti alması bakımından önemlidir bu seçeneği sunmamız. Genel anlamda şunu söyleyebiliriz ki işten gelmeden, gezmeden gelmelere kadar kısımda geç saatlere kadar ulaşmanızın imkanını sunarız.

Sıklıkla gördüğümüz hafta sonları anahtarcı iş yerlerinin kapalı olmasında dahi bile sizlere bir telefon gibi yakın olan Örnekköy çilingir hizmetimizi arayabilir sizler de bu servisi bizden faydalanabilirsiniz.

Örnekköy İzmir karşıyaka’nın bir mahallesi olup, 2007 yılında 15.895 iken nüfusu 2019 yılında 22.675’tir. karşıyaka’nın Nezih güzel bir bölgesi olan Örnekköy Mahallesi’nde çilingir hizmeti vermekten dolayı gurur duyuyoruz.

Bir başka en yakın çilingir servisimiz Mavişehir Çilingir arayabilirsiniz.

HEMEN TIKLA ARA