Yurtoğlu Acil Çilingir

Yurtoğlu 7/24 çilingir ve anahtar servisi

0535 351 4600 – 0555 840 0800

İzmir Karabağlar Yurtoğlu semtimizin hızlı çilingir çözüm merkezlerinden numaralarımızı arayıp çilingir talebinde bulunabilirsiniz. Servis süremiz yaklaşık 15-20 dakika olan Yurtoğlu çilingir servisi kapalı kalan çelik kapılar tahta ve demir kapılarda açma ve kilit değiştirme işlemleri sağlamaktadır.

İzmirde çilingir

Karabağlar’ın en yukarı merkezlerinden biri olan Yurtoğlu, en yakın gidebilecek uzman çilingir firmalarından biriyiz. Yurtoğlu bölgesinin kapı problemleri ile yakından ilgilenen firmamız, 7/24 hizmet vermek amacı gütmektedir. Nitelikli ürün ve maymunları ile bölgenin kilit konusunda güvenliğini üst düzeyde sağlamayı hedefleyen Yurtoğlu çilingir, aranıldığı takdirde en kısa sürede gelecek olan firmaların başında gelir.

Yurtoğlu çilingir’in vermiş olduğu başlıca hizmetler

  • Çelik kapı açma servisi
  • Oto çilingirlik hizmeti
  • Çelik kapı kapı ayarı
  • Otomat montajı
  • Hidrolik piston tamir ve onarımı

Yurtoğlu çelik kapı çilingirlik hizmeti

Kapıda kalma olayını yaşantımızda kimileri için sık sık oluşan kimileri içinse arada bir yaşanan bir durumdur. Kapıda kalmanın sıkıntısı ile hizmet verici firmalara ulaşmayı çalışan müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile sağlıklı bir çilingir hizmeti sunuyoruz.

izmirde çilingir

Yurtoğlu çilingir hizmet bölgeleri

Karabağlar Bölgesi’nin en uç noktası olsa da çevresinde birçok yeri barındırarak çilingirlik hizmeti için servis alanları geniştir. Yurtoğlu Bölgesi’nin tamamına servis sağlayan ayrıca Folkart line, Yenitepe gibi yeni yapılan yapıların da hizmetlerini firmamız tarafından sağlanmaktadır.

izmirde çilingir

Kapı sıkışıklığı ve açılma formülü

Günümüzde sık rastlamadığımız ancak zaman zaman herkesin başına gelmekte olan bir durumdur. Bu olayı iki şekilde özetleyecek olursak anahtarın göbekte sıkışması ya da anahtarın açma durumundan sonra kapının açılmaması olarak çözümleyebiliriz.

Anahtar sıkışmalarında anahtarın kilit mekanizması da sağa sola dönmesinden kaynaklıdır. Kapı sıkışıklığı ise anahtar dönme sürecinden sonra kapının açılmama durumudur. Kilitli anahtarın sıkışmasını göbek kırılması ile açılıp göbek değiştirilmesiyle sonuçlansa da kapı sıkışıklığı menteşenin sarkması ile oluşan bir durum. Böyle durumlarda kapı menteşe ayarlarından veya kapı karşılığı ayarlarından bu sorunu giderebiliriz.

En yakın diğer servis için Karabağlar Çilingir

Koli bandı ile araba kapısı açma

Çilingir olarak araç kapılarını açmaya gittiğimizde kapıların bant yapıştırıldığını gördük. Ancak bu olay tamamen Bir şehir Efsanesi olup böyle bir şeyin ihtimali yoktur. Araç kapısı açma Eğer Bu yöntemle yapılacak olsaydı,yapılacak her işlemde camın halatlarının bağlı olduğu çark bozulma veya kırılma olasılığı olurdu. Sosyal platformdan takip edilen bant ile cam açma yöntemi tamamen doğru değildir. Çekilen videoda Çarkın olmadığı, boş camın aşağı yukarı hareket ettirerek indirilip kaldırdığını görmekteyiz. Lütfen camlarınızı bu şekilde zorlayarak kapı krikonuza zarar vermeyin.

HEMEN TIKLA ARA