Gültepe toros Çilingir

İzmir Konak Gültepe Toros Acil Çilingir ve anahtarcı Servisi

0535 351 4600 — 0555 840 0800

İzmir Konak Gültepe için çilingir ihtiyacı duyan bölge Sakinleri, bizleri 7/24 arayarak belirtilen telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Coğrafi yapı olarak İzmir’in merkezi konumunda bulunan Gültepe ve Toros  Semtimiz için her an ve hızlı servis olarak aramanız durumunda 10 ila 15 dakika içerisinde konutunuzda bulunmaktayız.

izmirde çilingir

Gültepe’de çilingir nerede var?

Genellikle anahtar yaptırmak için arayan bölge sakinimiz sordukları bu soru ile yerimizi öğrenmeye çalışmaktadır. Gültepe Çilingir ustaları çilingir hizmeti sağladıkları için mobil araçlarla Gültepe’de servis güzergahları da dolaşmaktadır. Biliyoruzki müşterilerimiz her zaman en yakına olmasını ister. Nedeni ise Kimisi için daha ekonomik Kimisi için daha hızlı olması Bizler hem ekonomik ve hem hızlı çilingir servisi amacı gütmekteyiz.

Yaygın servis ağı ile Gültepe çilingir

Firma yelpazemizde Gültepe servis verdiğimiz kadar bununla beraber Toros, Levent, Boğaziçi bu bölgeleri de içerisinde barındıran Gültepe servisimiz her zaman hizmet sağlamaktadır.

izmirdecilingir

Gültepe’de anahtarın kapıda kırıldı acil çilingir

Anahtar kırılma olaylarında baş gösteren anahtarın içeride kalması ve kapının kilitli kalması durumları ile acil anahtar çıkarma ve çözüm işleri sağlayan Gültepe çilingir firmamız,isterseniz  anahtarınızı çıkartır isterseniz de yeni kilit göbek değişimi sağlar.

Gültepe çilingir fiyatları

Şunu söylemeliyim ki Gültepe çilingir servisi olarak müşterilerimize karşı fiyat konusunda uygun politika sunmaya çalışmaktayız. Fiyat konusuna Gelecek olursak mevcut sistemin belirlemiş olduğu maliyetler göz önüne alındığında çekili olan bir kapıda alınacağımız ücret standart olup kitli ve göbek değişimlerinde ek maliyet getirmektedir. Fiyatlarımız bizimle birebir sıkıntılarınızı anlatarak öğrenme imkanı sunmaktayız.

oto çilingir

Gültepe yetkili çilingir

İşinin ehli ve yetki belgesi bulunduran firmamız, yapılacak işleri dürüst olarak doğru olarak temiz bir şekilde yapmaktadır. Müşterilerimizin yıllarca güvenerek çağırdığı Gültepe çilingir firmamız sizleri hiçbir konuda mağdur etmeyerek adından söz ettirmektedir. Kaliteyi her zaman başta bulunduran firmamız Üstelik müşterilerine satış ve montaj sonrası dönüşlerde sağlayarak ikinci bir mağduriyeti gerektirmemektedir.

Gültepe çilingir pazar günü hizmet sağlıyor mu?

Normal Mesai saatlerinde çilingir hizmeti veren firmamız Ayrıca mesai bitiminde de gece de hizmetine devam etmekte, hafta sonları da Cumartesi ve Pazar olmak ve resmi tatiller dahi hizmet sektöründe devamlılığı sağlamaktadır.

Nitekim müşterilerin ne zaman dışarıda kalacağı ve ne zaman kilitlerinde arıza olacağını bilememekteyiz mesleğimiz gereği 24 saat boyunca bu tür olaylarda hizmet sağlamaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TIKLA ARA