Bornova Acil Çilingir

İzmir Bornova Acil Çilingir ve anahtarcı Servisi

0535 351 4600 & 0555 840 0800

Bornova’nın en geniş kapsamlı bölgesine hizmet veren Bornova çilingir hizmeti aradığınız takdirde problemleriniz ve sorunlarınız olan ev oto kasa açmada Öncü firmalardan sadece bir tanesidir.

izmirde çilingir

Günün her saatinde hizmet bölgelerine vermiş olduğu çilingir katkısıyla müşterilerin problemlerini ve mağduriyetlerini en hızlı ve yerinde çözümleyen Bornova çilingir firmamız Bornova’nın her bölgesine yetkili olarak mobil araçlarla servis vermektedir.

Bornova çilingir firması nerededir?

Bornova Bölgesi’nin aktif hizmetlerini sağlayan kilit problemlerinizi yerinde çözen Ayrıca kilit göbek değişimlerine de kilit firmasının verdiği Garanti süresince Garanti uygulayan bölgenin vazgeçilmez firmalarından biridir. Nerededir?  sorusuna geldiğinizde ise Bornova çilingir İzmir ilçesinin Bornova güzergahın tamamını kapsamaktadır. Bizlerin amacı en hızlı çilingir isteyeni en hızlı yönlendirmek burada aracısız ve tamamen kendi bünyemizdeki ustalarla hizmet sağlamaktayız.

Bornova çilingir firması güvenilirlik

Müşterimizin birçoğu internet aramasında çağırdığı çilingirin gerçekten güvenir olup olmadığını test etmeye başladığını görmekteyiz. firmamız yıllarını bu işe vermiş deneyimli ustalara çalışmanın satış sonrası ve montaj sonrası dönüşleriyle müşterilerin güvenini ve doğruluğun Doruk noktasına ulaşmıştır.Firmamız tam kapsamlı olarak güvenilir güvenilirlik potansiyelinden asla taviz vermemiştir. Sizler de güvenli çilingir hizmetinden faydalanmak isterseniz Bornova çilingir firmamızı Tercih edebilirsiniz.

Kapım çekili kaldı kilit kırılır mı?

Birçok nedenden dolayı kapıların çekili bırakılıp anahtarı kapı arkasında ya da içeride unutmanın verdiği unutkanlıkla dışarıda kalma sorunları yaşanmaktadır. Genellikle çekili olan kapılar birkaç model hariç herhangi bir kilit ve rozet kırılma işlemi olmadan açılmaktadır. Tırnaklı diye tabir ettiğimiz bazı çelik kapılar da ise göbekleri kırıldığını duymuştuk, ancak tırnaklı kapılarda da aynı ölçüde Bornova çilingir firması herhangi bir zarar görmeden kapı açma işlemini gerçekleştirmektedir.

İzmirde çilingir

Kapımın arkasında anahtar var Dışarıdan anahtar açmıyor göbek kırılır mı?

Arkada anahtar kalmasının dan dolayı dışarıdan aynı kilide ait olan diğer bir anahtarın açmama problemi çözümü ise şöyledir, arkada anahtar unutulma durumunda çilingir ustalarının kapı açma işleminde göbeği kırması da gerek yoktur.Müşterilerimizin birçoğu kapı arkası da anahtar unuttum dışarıdan diğer anahtar açmıyor ancak göbek kırılır mı? gibi sorularına denk gelmekteyiz.

Eski dönemlerde kullanılan Barel ve kilitlerin dışarıdan arkadan anahtarının olduğunda dışarıdan açmadığına şahit olmuştuk. Lakin eski göbeklerin geçtiğimiz yıllara oranla kapı açma işlemleri maymuncukla gerçekleşiyordu. Bu yüzden dolayı arkada kalan anahtarın dışarıdan farklı bir anahtar olduğundan dolayı aç ve işlemini gerçekleştiremeyip göbek kırılması gerekiyordu.

Ancak artık yeni düzende arkada anahtarın kalması çekili kapılarda problem yansıtma var. Bornova çilingir firmamız arka tarafta anahtar olsa dahi kapı çekili durumda ise herhangi bir zarar görmeden kapı açma işlemini gerçekleştirmektedir.

izmirde çilingir
İzmirde çilingir

Bornova çilingir servisi ve yapmış olduğu faaliyetler

Firmamız çilingirlik faaliyetleri dışında Ayrıca kilit arıza onarım tamir bakım işlerinde yapmaktadır. Bununla beraber çilingirlik sektöründe diğer uzuvlar olan oto açma ve kasa açma hizmetlerinde gerçekleştirmektedir. Üstelik zararsız ve hasarsız olarak ve bu tamamını kapsayan kilit konusunda Her Şey Dahil Bornova çilingir hizmetinde!

Kapıda kaldım geç saatte Bornova’da çilingir bulabilir miyim?

Elbette firmamızın asıl hedeflerinden biri gece geç saatte kalmış müşterilerimize yardımcı olmaktır. Bizle iletişim numarasından aradığınızda sizlere günün her saati yarına mı edecek Ustalar sizden adres talep edeceklerdir.

Bornova çilingir fiyatları ne kadardır?

Çilingir fiyatları günün her saatinde değişmekte olup yapılacak işin mahiyeti ile ve ağırlığına göre değişmektedir. Normal bir Çekili olarak nitelendirmesi ile  çekili olan bir kapı göbek değişimlerde ya da kilitli kapılarda fiyat artı maliyeti olarak ücretlendirilir. İsterseniz Fiyatlarımız göz atabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN TIKLA ARA